Stan na prodaju Novi Sad 57m2, 566123

Železnička stanica, Novi Sad
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #566123
Pregledano: 1.474
Kategorija: Stanovi
sa PDV-om
Cena
141.630
Kvadratura
57
Struktura
Dvosoban
sa PDV-om
sa PDV-om

Opis Nekretnine

Predstavljamo vam vema komforan i svetao izvorno dvosoban stan na odličnoj lokaciji - Železnička stanica (bliže Sajmu). Stan je uknjizen 1/1, nalazi se u mirnoj i lepoj ulici punoj zelenila, idealan je kako za porodičan život, tako i kao investicija za izdavanje. Uz stan postoji mogućnost kupovine i garaže od 20m2, pravilnog oblika, dimenzija cca3,2m sa cca6m. Pozovite naše agente za više informacija, kao i za razgledanje ove nekretnine.

Detaljnije informacije o nekretnini
Pronađite detalje koje Vas interesuju ovde
Nekretnina je uknjižena
Šifra
566123
Kvadratura
57 m2
Cena
141.630 €
Prateći objekti
Garaže, Ostava, Terasa
Cena po m2
2.484,74 €
Stanje nekretnine
Starogradnja
Sprat
7 / 8
Tehnička opremljenost
Interfon
Pomagala
Lift
Način grejanja
Centralno