Kuca na prodaju Novi Sad 67m2, 570838

Telep, Novi Sad
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #570838
Pregledano: 95
Kategorija: Kuće
Cena
295.000
Kvadratura
67

Opis Nekretnine

Na prodaju jedinstvena nekretnina na odličnoj lokaciji na Telepu — idealna za višečlanu porodicu, kombinaciju stanovanja i izdavanja ili kao investicija sa tri potpuno odvojene stambene jedinice. Ukupna stambena površina iznosi 154 m², raspoređenih u tri zasebna stana koja pružaju privatnost, funkcionalnost i brojne mogućnosti korišćenja. Struktura nekretnine: – Veća kuća u prizemlju: komforan dvosoban stan sa velikom terasom – Potkrovlje veće kuće: jednoiposoban stan sa prelepom terasom – Manja kuća u dvorištu: komforan dvosoban stan sa terasom ispred Nekretnina poseduje prelepo, potpuno intimno dvorište površine 159m2 , okruženo visokim zidovima koji obezbeđuju mir, privatnost i savršen ambijent za porodična druženja, odmor i uživanje. Dodatnu čar daju drveće i zelenilo u dvorištu, kao i činjenica da u okruženju više neće biti gradnje novih zgrada, što garantuje trajnu privatnost i mir. Velika prednost ove nekretnine su i fenomenalne komšije sa svih strana — retkost koja dodatno podiže kvalitet života. Parking i dodatne prostorije: – 3 parking mesta – Kolski ulaz sa mogućnošću parkiranja još jednog vozila – Zidani podrum sa strujom i pločicama, gde se nalazi kotao na gas – Dodatna ostava sa strujom i pločicama – Tavan celom dužinom manje kuće – Posebna prostorija/radionica idealna za hobi ili alat Odlična lokacija: – Osnovna škola „Jožef Atila“ – 150 m – Autobuska linija 12 – 150 m – Gomex – 200 m – Mikromarket 24/7 – 200 m – Bulevar patrijarha Pavla – 400 m – Šodroš, savršena oaza za šetnje, trčanje i ljubimce – svega 900 m Nekretnina koja pruža komfor porodičnog života, privatnost, odličnu lokaciju i ozbiljan potencijal za izdavanje — sve na jednom mestu. Za više informacija, pozovite naše agente prodaje.

Detaljnije informacije o nekretnini
Pronađite detalje koje Vas interesuju ovde
Nekretnina je uknjižena
Šifra
570838
Vrsta
Kuće
Mesto
Novi Sad
Deo grada
Telep
Kvadratura
67 m2
Cena
295.000 €
Prateći objekti
Ostava, Podrum, Terasa, Parking
Cena po m2
4.402,99 €
Stanje nekretnine
Standardna
Površina placa
288 m2
Sprat
0 / null
Tehnička opremljenost
Kablovska, Internet, Klima, Telefon
Način grejanja
Daljinsko
Grejanje
Gas